Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Burmistrz Gminy i Miasta Sianów - Maciej Berlicki PDF Drukuj Email
środa, 02 grudnia 2009 07:35
berlicki6
Godziny przyjęć Interesantów - w każdy czwartek godz.13.00-16.00
21 listopada 2010 r. wybrany został Burmistrzem Gminy i Miasta Sianów w I turze w wyborach bezpośrednich (otrzymał 3 615 głosów,  co stanowi 65 % ważnie oddanych głosów przy  frekwencji wyborczej 52,94 %). Zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Berlickiego. Na uroczystej, inauguracyjnej Sesji Rady Miejskiej w dniu 25 listopada 2010 roku złożył uroczyste ślubowanie.
Maciej Berlicki o sobie
Pochodzę stąd – w Sianowie przy Koszalińskiej 16 przeżyłem lata dzieciństwa i część młodości. To lata beztroski, lata które na zawsze pozostają w sercu każdego z nas. Tu wielokrotnie wracałem też jako piłkarz. Prywatnie mam żonę Małgorzatę, jesteśmy rodzicami trzech wspaniałych córek - Marty, Kamili i Marysi. Jestem też pogodnym, optymistycznie nastawionym do otoczenia młodym człowiekiem, o czym wie pewnie wielu z Państwa. Wykształcenie zdobyłem w Poznaniu, jestem politologiem po studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.  Już w czasie pracy zawodowej ukończyłem Studium Prawa Europejskiego i piętnastodniowe szkolenie dla Doradców Etycznych realizowane przez MSWiA.
Moja kariera zawodowa od początku związana jest z administracją samorządową. Ponad sześć lat w Urzędzie Miejskim w Koszalinie, prawie dwa lata jako sekretarz gminy w Malechowie i ostatnie cztery lata jako zastępca burmistrza w GiM Sianów. Tu odpowiadałem m.in. za inwestycje, remonty, pozyskiwanie środków zewnętrznych, rozwój, rolnictwo, ochronę środowiska, zagospodarowanie przestrzenne i gospodarkę nieruchomościami. To wszystko sprawia, że wiem jak kontynuować zapoczątkowane po wyborach z 2006 roku pozytywne zmiany, wiem jak realizować ambitne zamierzenia opisane w moim programie, wiem jak nie zgasić pobudzonej w ostatnich czterech latach nadziei i aktywności mieszkańców Gminy i Miasta. Wiem również jak nie zawieść oczekiwań wobec tak ważnej funkcji. Po prostu mam plan dalszego zrównoważonego  rozwoju Sianowa i wszystkich 24 sołectw.
Data Urodzenia: 20 luty 1972.
Miejsce urodzenia: Koszalin,
Wykształcenie: wyższe magisterskie,
Rodzina: żona Małgorzata - nauczyciel katechezy, trzy córki: Marta, Kamila i Marysia.
Przynależność partyjna: bezpartyjny.
Zainteresowania: sport, polityka.
Przebieg pracy zawodowej: Urząd Miejski w Koszalinie - lata 1998 - 2005, Urząd Gminy w Malechowie - lata 2005 - 2006 - sekretarz gminy. W latach 2006 - 2010 pełnił funkcję Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Sianów.

E-mail: burmistrz@sianow.pl lub mberlicki@sianow.pl

Przeczytaj wywiady z Maciejem Berlickim - styczeń 2007, styczeń 2009, styczeń 2010, czerwiec 2010


Zmieniony: czwartek, 28 lutego 2013 10:58
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę www.sianow.pl). Więcej.
Użytkowników : 3 Artykułów : 5040 Odsłon : 4869115
Realizacja:. Domena.pl
© 2009 Sianów All rights reserved. Projekt: Trol InterMedia