Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ALFABETYCZNY SPIS ADRESÓW POCZTY INTERNETOWEJ DOMENY SIANOW.PL PDF Drukuj Email
wtorek, 19 stycznia 2010 07:31


 

KLIENT WEB  - POCZTA.SIANOW.PL


A

 

a.debowski@sianow.pl - Informatyk

alyszyk@sianow.pl - Płace UGiM

abudzynska@sianow.pl -  Księgowa ZBABK Sianów

amaciejewska@sianow.pl - Księgowość
aprzybylka@sianow.pl - Podatki

arajca@sianow.pl - inspektor ds. Ochrony Środowiska
arutkowska@sianow.pl - Podatki

awatroba@sianow.pl - Księgowość

B
biblioteka@sianow.pl - Biblioteka Publiczna w Sianowie
biurorady@sianow.pl - Biuro Rady Miejskiej w Sianowie Krystyna Sobczyńska
boi@sianow.pl - Biuro Obsługi Interesantów
budownictwo@sianow.pl -  Ref. gosp. kom. arch. i plan. przestrz. Anetta Ordak
burmistrz@sianow.pl - Burmistrz Gminy i Miasta Sianów

C

ck@sianow.pl - Centrum Kultury w Sianowie

D
drogi@sianow.pl - Ref. gosp. kom. arch. i plan. przestrz. Wioleta Bogdan
dtokarczyk@sianow.pl - Ref Ochrony Środ., i Gosp. Nieruch.

E
edg@sianow.pl - Ewidencja Działalności Gospodarczej

efursewicz@sianow.pl - Księgowość

F
finanse@sianow.pl -  Anna Kosecka

flens@sianow.pl - Radca Prawny Maciej Flens

G
gci@sianow.pl
- Gminne Centrum Informacji
gimnazjum@sianow.pl - Gimnazjum Gminne w Sianowie
gmikolajczak@sianow.pl - Inspektor ds. kontroli
got@sianow.pl - Gminna Organizacja Turystyczna w Sianowie
gpee@sianow.pl - Gminny Punkt Edukacji Ekologicznej

gszuksztul@sianow.pl - strażnik Straży Miejskiej w Sianowie

gwik@sianow.pl - Gminne Wodociągi i Kanalizacja w Sianowie

I
inwestycje@sianow.pl - Kier. ref. gosp. komunalnej arch. i plan. przestrz. Urszula Pietraszkiewicz

J
jedynka@sianow.pl - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sianowie

K

kancelaria@sianow.pl - Biuro Podawcze

k.sosnowski@sianow.pl - Gimnazjum Gminne w Sianowie - dyrektor

kdrozdowicz@sianow.pl - Księgowość Zespołu Administracyjnej Obsługi Oświaty

komunalka@sianow.pl - Ref. gosp. kom. arch. i plan. przestrz.

M
mberlicki@sianow.pl -  Burm. Gminy i Miasta Sianów Maciej Berlicki
mgops@sianow.pl - Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie

mposmyk@sianow.pl - Zastępca Burmistrza Marcin Posmyk

msmialkowska@sianow.pl - Księgowość

myszko@sianow.pl - Gimnazjum Gminne Grażyna Myszko



N

niepelnosprawni@sianow.pl - Punkt Informacyjny dla Niepełnosprawnych

O

oc@sianow.pl - Obrona Cywilna Wiktor Kamiński
oswiata@sianow.pl - Zespół Administracyjnej Obsługi Oświaty

P
planowanie@sianow.pl -  Ref. gosp. kom. arch. i plan. przestrz. A. Kamińska
promocja@sianow.pl - Promocja Aleksandra Kowalczyk
przedszkole@sianow.pl Przedszkole Gminne w Sianowie

R

remonty@sianow.pl - Stanowisko ds. zamówień publicznych Janusz Ałtyn
roee@sianow.pl - Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej
rolnictwo@sianow.pl -  Stanowisko d/s Rolnictwa

S

sds@sianow.pl -  Środowiskowy Dom Samopomocy w Sianowie

sekretariat@sianow.pl -  Sekretariat urzędu

sekretarz@sianow.pl -  Sekretarz Teresa Soróbka  
skarbnik@sianow.pl - Skarbnik
sm@sianow.pl - Straż Miejska w Sianowie
so@sianow.pl -  Referat Spraw Obywatelskich
sp1@sianow.pl -  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sianowie
sp2@sianow.pl -  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sianowie
spdabrowa@sianow.pl -  Zespół Szkół w Dąbrowie
spiwiecino@sianow.pl -  Szkoła Podstawowa w Iwięcinie
sport@sianow.pl -  Stanowisko d/s poz. środków pozabudż. i sportu
spsucha@sianow.pl - Szkoła Podstawowa w Suchej Koszalińskiej
spszczeglino@sianow.pl - Szkoła Podstawowa w Szczeglino
srodowisko@sianow.pl -  Kier. Ref Ochrony Środ., i Gosp. Nieruch.

T

turystyka@sianow.pl - Promocja

U
ukssp2@sianow.pl - UKS "Victoria" SP2
urzad@sianow.pl - Sekretariat
usc@sianow.pl - Urząd Stanu Cywilnego

W

wchrzanowska@sianow.pl - Referat Spraw Obywatelskich

wklonowska@sianow.pl - Płace Zespołu Administracyjnej Obsługi Oświaty

wwawrzynowicz@sianow.pl - Obsługa Zespołu Administracyjnej Obsługi Oświaty

wybory@sianow.pl - Poczta wyborcza

Z
zbabk@sianow.pl -  Zakład Budżetowy Adminostracji Budynków Komunalnych
znieradka@sianow.pl -  Podatki

zrobakowski@sianow.pl - Ref Ochrony Środ., i Gosp. Nieruch.

Zmieniony: poniedziałek, 05 maja 2014 09:16
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę www.sianow.pl). Więcej.
Użytkowników : 3 Artykułów : 5040 Odsłon : 4649781
Realizacja:. Domena.pl
© 2009 Sianów All rights reserved. Projekt: Trol InterMedia