Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Festyn rodzinny w szkole w Suchej Koszalińskiej PDF Drukuj Email
środa, 25 czerwca 2014 08:58

Image7

Już po raz szósty w Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej odbył się piknik rodzinny. Organizatorzy przygotowali dla dzieci i dorosłych wiele atrakcji, m.in.  dmuchany zamek, zjeżdżalnię i przejażdżki quadami .

Pracownicy szkoły angażowali wszystkich w różne gry i zabawy integracyjne:  zabawa z chustą, wodne balony, bańki mydlane, przeciąganie liny, obieranie ziemniaków na czas. Odbył się też coroczny konkurs rzutu kaloszem, który cieszył się największą popularnością. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszyły się przejazdy quadami i samochodem terenowym. Podczas festynu dzieci mogły malować twarze w kąciku kosmetycznym , zrobić tatuaż, wykonać ciekawe prace plastyczne. Nie zabrakło smacznych kiełbasek z grilla, smalcu, ogórków, lodów, waty cukrowej, ciast i innych pyszności. Dla fanów piłki nożnej zorganizowany został klub kibica. Atrakcje były udostępnione dla wszystkich bezpłatnie dzięki pomocy sponsorów i ofiarodawców. Radość, zabawa i uśmiechy dzieci były największą nagrodą dla organizatorów festynu.

Tekst i foto: Alicja Dunowska-Jakóbczak


 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę www.sianow.pl). Więcej.
Użytkowników : 3 Artykułów : 5040 Odsłon : 4869118
Realizacja:. Domena.pl
© 2009 Sianów All rights reserved. Projekt: Trol InterMedia